Co się stało z twarzą Meg Ryan?

przejdź do komentarzy
meg ryan meg ryan/© PR Photos

Niech to będzie przestroga przed operacjami plastycznymi.

Meg Ryan przez długie lata stanowiła ideał dziewczyny z sąsiedztwa. Nieczęsto się zdarza aby jakaś aktorka była uwielbiana przez mężczyzn i jednocześnie wywoływała uczucie sympatii również u kobiet. Tym większe było nasze przerażenie gdy natrafiłyśmy na najnowsze zdjęcia niegdysiejszej piękności.

To, że aktorka ochoczo korzystała z usług chirurgów plastycznych nie było dla nikogo tajemnicą. Smutne jest jednak, że nie potrafiła przestać w odpowiednim momencie.

To jak wygląda teraz wywołuje w nas jedynie współczucie. Rozumiemy, że czasu nie można zatrzymać i Meg w wieku 48 lat nie może wyglądać tak jak wtedy, gdy grała w Bezsenności w Seattle jednak uważamy, że można starzeć się pięknie i co najważniejsze z godnością.

 


Meg dziś:

Meg jaką wszyscy kochali:Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • Avatar użytkownika darinkanowa
    darinkanowa 28-09-16, 08:06 cytuj
    Strasznie przykro patrzy się na dojrzałe, piękne kobiety, które uległy pogoni za młodością i za wszelką cenę chcą wyglądać jak nastolatki. Nasz wiek to również nasza siła. Lepiej wygląda zadbana niż naciągnięta sztucznie skóra. Ja stawiam na Liftactive od Vichy - serię do skóry, która potrzebuje wygładzenia, ujędrnienia i spłycenia zmarszczek. Kremy i serum z tej serii są rewelacyjne i trzymają mnie z dala od zabiegów.
    Zobacz moje komentarze i profil