Szwedy i prześwity Agnieszki Szulim

piątek 03-07-09, czytany: 19867 razy, autor: elleprzejdź do komentarzy

Goni trendy.

Szwedy i prześwity Agnieszki SzulimAgnieszka Szulim / © Kapif

Wiemy już doskonale, że Agnieszka Szulim to jedna z nielicznych polskich celebrytek, która bez kompleksów i z odpowiednim portfelem sięga po światową modę.

Prezenterka doskonale orientuje się w trendach i wie, że tego lata królują dwa modele spodni: marmurkowe, najlepiej podarte dżinsy oraz szwedy.

Wcześniej zaprezentowała te pierwsze, teraz przyszła kolej na drugie. Kilka dni temu Agnieszka pokazała się w szerokich dżinsach, które połączyła z prześwitującą bluzką.

Luźną całość uzupełniła turkusowa bransoletka, przeciwsłoneczne okulary Emporio Armani oraz bogato zdobiona, skórzana torba.

Całość może i zgodna z trendami, ale czy korzystna dla Szulim? My nie jesteśmy przekonani, a jaka jest Wasza opinia?



 Szwedy i prześwity Agnieszki Szulim


Może to polubisz:

Kalosze Lesz

Keira Knightley dla Chanel

Błękitna Monika Richardson

Ciara: wielbicielka skóry

Emma Watson w drapieżnej wersji


skomentuj
Staraj się pisać bez błędów.

Komentarze (99): sortuj ↓
  Znajdź w Allegro produkty związane z Agnieszka Szulim

misz-masz23-07-09, 12:12 zobacz moje komentarze i profil Aga wygląda strasznie grubo.
Lana18-07-09, 20:44 zobacz moje komentarze i profil Spodnie zamieniłabym raczej na rurki, bardziej pasują do luźniej bluzki. Podoba mi się jej bransoletka, świetny kolor, który dobrze współgra z brązowym.
gość15-07-09, 11:02 wygląda FAJNIE tylko ta torebka ;(
gość11-07-09, 12:20 wyglada niestety brzydko
gość10-07-09, 12:58 wygląda strasznie staro:/
pula09-07-09, 12:28 zobacz moje komentarze i profil oj strasznie. ubrania ok ale mam wrazenie ze jest nieforemnie
gość08-07-09, 18:26 tragedia,torba i spodnie
gość06-07-09, 23:16 fajnie wygląda
gość06-07-09, 17:51 z jej twarzą jest coś nie tak...
cherry-burberry05-07-09, 16:31 zobacz moje komentarze i profil zajebista bluzka.
gość05-07-09, 08:57 1. prostakiem jest ten kto nie ogląda TVP? litości!!!!!!
2. ona nie jest dziennikarką (dziennikarką jest np. Kolenda-Zaleska). ona jest tylko PREZENTERKĄ. zadaje pytania z kartki przygotowane w domu i ładnie się uśmiecha do kamery.
3. wolę Rusin, która lubi ćwiczyć, niż pustaka który powiększa sobie biust nawet nie dla samej siebie, ale dla faceta. jak duże trzeba mieć kompleksy, żeby zrobić coś takiego???

masz zaściankowe myslenia, szulim powiększa biust a Rusin niedługo eksploduje od botoksu i wykituje od hormonu wzrostu, który wśród gwiazd jest popularny i sprawia, że kobiety zaczynają przypominać męzczyzn nie ma to jak starzeć się z "godnościa" Po drugie szulim jest z zawodu DZIENNIKARKĄ co więcj skończyła 2 kierunki i pracowała jako REPORTERKA tak jak KOlenda- zaleska, a obecnie podziwiamy ją w roli prezenterki, po drugie wole nłodą wolną szulim, niż starą Rusin, która zamat zając się bachorami puszczonymi samopas, łajdaczy sie w klubach gejowskich co weekend
gość05-07-09, 03:04 brzydka i ma brzydki wyraz twarzy, blondynki sa juz dawno niemodne
gość05-07-09, 02:26 Możesz je kupić w sklepie Levis albo na jeans-online.pl . Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że powinni je mieć, ja kupowałam w zeszłe wakacje w Londynie.
gość05-07-09, 00:20 Spoko wyglada, niby nie ma sie do czego przyczepic, ale jak pomyśle, ze to co ona ma na sobie kosztuje kilka tysiecy to naprawde wydaje mi sie ze nie jest tyle warte. Przeciez można tak samo ubrac sie za 300zl. Ze tez tym znanym ludziom nie jest zal wydawac tyle kasy tylko dla metki.
gość04-07-09, 23:03 "to swiadczy tylko o waszym prostactwie, jest dziennikarką i rewelacyjnie prowadzi programy oraz przeprowadza wywiady, a w telewizji sniadawej prezentuje sie lepiej niz zakichana stara kinga rusin z mulami jak kulturysta"

1. prostakiem jest ten kto nie ogląda TVP? litości!!!!!!
2. ona nie jest dziennikarką (dziennikarką jest np. Kolenda-Zaleska). ona jest tylko PREZENTERKĄ. zadaje pytania z kartki przygotowane w domu i ładnie się uśmiecha do kamery.
3. wolę Rusin, która lubi ćwiczyć, niż pustaka który powiększa sobie biust nawet nie dla samej siebie, ale dla faceta. jak duże trzeba mieć kompleksy, żeby zrobić coś takiego???
gość04-07-09, 20:38 super wygląda!
gość04-07-09, 19:50 wiecie gdzie mozna takie spodenki kupic ?
gość04-07-09, 19:32 nie podoba mi sie ta pani ani jej ubior
gość04-07-09, 19:04 Jeśli dół jest szeroki, to góra już nie. To działa też w drugą stronę.
gość04-07-09, 18:48 Ma fajną torbe, fryzure i delikatny makijaż ale strój mi się nie podoba...
heidi8804-07-09, 18:24 zobacz moje komentarze i profil niezbyt..... :/
gość04-07-09, 17:55 majstrowała coś z ustami na bank!
Tinae04-07-09, 17:54 zobacz moje komentarze i profil Każdy element oddzielnie - jak najabardziej na tak ale połączone w jeden zestaw wyglądają tragiczne :/
gość04-07-09, 16:05 heheh,chyba troche za dlugie te spodnie. A Szulim co by nie ubrala i tak jest paskudna i malo inteligentna

"hehehe" odezwal sie anonimowy baranek co jedyne w zyciu co osiagnąl to pisanie dennych komenatrzy anonimowo,
gość04-07-09, 16:03 gość
04-07-09, 01:09
gość03-07-09, 16:04 KTO TO W OGÓLE JEST??
Znam jej nazwisko z portali plotkarskich, ale nie mam pojęcia, czym ona się zajmuje.


hahahahhaa. ja tak samo nie wiem.
ale bluzka fajna jest. ale nic poza tym.
wyglada strasznie. ; o

to swiadczy tylko o waszym prostactwie, jest dziennikarką i rewelacyjnie prowadzi programy oraz przeprowadza wywiady, a w telewizji sniadawej prezentuje sie lepiej niz zakichana stara kinga rusin z mulami jak kulturysta

strony

1 2 3 4

 

następna strona »

Ostatnie okazje na Allegro:
LANCOME LE LIPST...LANCOME DESIGN P...Lśniący Balsam...LANCOME CABANA B...
Cena: 49,00 zlCena: 199,00 zlCena: 6,99 zlCena: 149,00 zl

Podobne newsy
Elegancki(?) luz Agnieszki Szulim

Elegancki(?) luz Agnieszki Szulim

I dyskretny makijaż. czytano: 13991 razy
Znalezione na Allegro: w stylu Agnieszki Szulim

Znalezione na Allegro: w stylu Agnieszki Szulim

Bluzka z zeberką i kowbojki z frędzlami. czytano: 16105 razy
Zalotna Agnieszka Szulim

Zalotna Agnieszka Szulim

W tiulowej spódnicy. czytano: 9709 razy
Agnieszka Szulim razy 2

Agnieszka Szulim razy 2

Kombinezon i sukienka. czytano: 9542 razy
Polskie gwiazdy i ich psiaki

Polskie gwiazdy i ich psiaki

Zobaczcie ulubieńców znanych Polaków i Polek. czytano: 10236 razy
Agnieszka Szulim - Plotki
Agnieszka Szulim wyglądała jak w lateksie (FOTO)

Agnieszka Szulim wyglądała jak w lateksie (FOTO)

Bujny biust w obcisłej, czarnej kreacji prezentował się wyjątkowo seksownie. czytano: 27103 razy
Gwiazdy szykują się do Bydgoszcz Hit Festiwal (FOTO)

Gwiazdy szykują się do Bydgoszcz Hit Festiwal (FOTO)

Hitowe pożegnanie wakacji. czytano: 19074 razy
Cichopek czy Szulim - która bardziej sexy? (FOTO)

Cichopek czy Szulim - która bardziej sexy? (FOTO)

Przyznamy, że wybór jest trudny. czytano: 40978 razy
Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 - konferencja (FOTO)

Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 - konferencja (FOTO)

Gdzie się podziała Edyta Górniak? czytano: 13182 razy
Czyje nogi najzgrabniejsze? (FOTO)

Czyje nogi najzgrabniejsze? (FOTO)

Szulim, Candy Girl, Cerekwicka i Femme. czytano: 20933 razy

Reklama


czytnik rss - strona startowa